KS Lipno Stęszew - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  • Aktualno¶ci:
  • 2015-03-06 Strony Internetowe KS Lipno Stęszew
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • SPARTA Szamotuły - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 0:1
  • PŁOMIEŃ Przyprostynia - ORKAN Konarzewo 2:2
  • OBRA Zb±szyń - SOKÓŁ Pniewy 3:3
  • SOKÓŁ Duszniki - SOKÓŁ Rakoniewice 1:3
  • KS Lipno Stęszew - POGOŃ Lwówek 1:4
  • CZARNI Wróblewo - SPÓJNIA Strykowo 3:0
  • Błękitni WRONKI - TS GMINY Kamieniec 8:0
  •        

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakt

Klub Sportowy LIPNO Stęszew

ul.Trzebawska 15

62-060 Stęszew 

Kontakt telefoniczny: 503 053 591 [Sekretarz Klubu]

Mail: kslipno-steszew@wp.pl - oficjalny do klubu

 

 

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

¶roda

21

12-2017

czwartek

22

12-2017

pi±tek

23

12-2017

sobota

24

12-2017

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 47, wczoraj: 356
ogółem: 1 100 047

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-15 ORKAN Konarzewo 2:2 OBRA Zb±szyń zobacz ›
2017-08-19 TS GMINY Kamieniec 0:1 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań zobacz ›
2017-08-19 POGOŃ Lwówek 3:0 CZARNI Wróblewo zobacz ›
2017-08-19 SOKÓŁ Rakoniewice 1:1 KS Lipno Stęszew zobacz ›
2017-08-19 SOKÓŁ Pniewy 0:3 SOKÓŁ Duszniki zobacz ›
2017-08-19 SPARTA Szamotuły 0:0 PŁOMIEŃ Przyprostynia zobacz ›
2017-09-20 SPÓJNIA Strykowo 0:4 Błękitni WRONKI zobacz ›
2017-08-26 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia zobacz ›
2017-08-26 Błękitni WRONKI 1:0 POGOŃ Lwówek zobacz ›
2017-08-27 OBRA Zb±szyń 3:8 SPARTA Szamotuły zobacz ›
2017-08-27 SOKÓŁ Duszniki 2:7 ORKAN Konarzewo zobacz ›
2017-08-27 KS Lipno Stęszew 0:3 SOKÓŁ Pniewy relacja ›
2017-08-27 CZARNI Wróblewo 2:0 SOKÓŁ Rakoniewice zobacz ›
2017-08-27 TS GMINY Kamieniec 1:5 SPÓJNIA Strykowo zobacz ›
2017-09-02 POGOŃ Lwówek 7:1 TS GMINY Kamieniec zobacz ›
2017-09-02 SOKÓŁ Rakoniewice 4:1 Błękitni WRONKI zobacz ›
2017-09-02 ORKAN Konarzewo 3:3 KS Lipno Stęszew relacja ›
2017-09-03 SPÓJNIA Strykowo 0:1 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań zobacz ›
2017-09-03 CZARNI Wróblewo 0:4 SOKÓŁ Pniewy zobacz ›
2017-09-03 SOKÓŁ Duszniki 1:1 SPARTA Szamotuły zobacz ›
2017-09-03 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:1 OBRA Zb±szyń zobacz ›
2017-09-09 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 6:3 OBRA Zb±szyń zobacz ›
2017-09-09 SOKÓŁ Duszniki 0:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia zobacz ›
2017-09-09 Błękitni WRONKI 1:1 SOKÓŁ Pniewy zobacz ›
2017-09-09 SPÓJNIA Strykowo 1:6 POGOŃ Lwówek zobacz ›
2017-09-10 KS Lipno Stęszew 3:1 SPARTA Szamotuły relacja ›
2017-09-10 CZARNI Wróblewo 3:2 ORKAN Konarzewo zobacz ›
2017-09-10 TS GMINY Kamieniec 0:2 SOKÓŁ Rakoniewice zobacz ›
2017-09-16 POGOŃ Lwówek 4:2 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań zobacz ›
2017-09-16 SOKÓŁ Rakoniewice 1:1 SPÓJNIA Strykowo zobacz ›
2017-09-16 SOKÓŁ Pniewy 7:1 TS GMINY Kamieniec zobacz ›
2017-09-16 SPARTA Szamotuły 4:1 CZARNI Wróblewo zobacz ›
2017-09-17 ORKAN Konarzewo 1:0 Błękitni WRONKI zobacz ›
2017-09-17 PŁOMIEŃ Przyprostynia 5:1 KS Lipno Stęszew relacja ›
2017-09-17 OBRA Zb±szyń 3:4 SOKÓŁ Duszniki zobacz ›
2017-09-23 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 5:2 SOKÓŁ Duszniki zobacz ›
2017-09-23 CZARNI Wróblewo 1:2 PŁOMIEŃ Przyprostynia zobacz ›
2017-09-23 Błękitni WRONKI 1:0 SPARTA Szamotuły zobacz ›
2017-09-23 TS GMINY Kamieniec 2:1 ORKAN Konarzewo zobacz ›
2017-09-23 POGOŃ Lwówek 8:2 SOKÓŁ Rakoniewice zobacz ›
2017-09-24 KS Lipno Stęszew 2:1 OBRA Zb±szyń zobacz ›
2017-09-24 SPÓJNIA Strykowo 1:3 SOKÓŁ Pniewy zobacz ›
2017-09-30 SOKÓŁ Rakoniewice 2:2 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań zobacz ›
2017-09-30 SOKÓŁ Duszniki 1:6 KS Lipno Stęszew relacja ›
2017-09-30 SPARTA Szamotuły 3:2 TS GMINY Kamieniec zobacz ›
2017-10-01 SOKÓŁ Pniewy 6:3 POGOŃ Lwówek zobacz ›
2017-10-01 PŁOMIEŃ Przyprostynia 4:0 Błękitni WRONKI zobacz ›
2017-10-01 OBRA Zb±szyń 2:3 CZARNI Wróblewo zobacz ›
2017-11-19 ORKAN Konarzewo SPÓJNIA Strykowo 13:30
2017-10-01 SPÓJNIA Strykowo 2:2 SPARTA Szamotuły zobacz ›
2017-10-07 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 1:2 KS Lipno Stęszew relacja ›
2017-10-07 Błękitni WRONKI 1:0 OBRA Zb±szyń zobacz ›
2017-10-07 POGOŃ Lwówek 3:1 ORKAN Konarzewo zobacz ›
2017-10-07 SOKÓŁ Rakoniewice 2:1 SOKÓŁ Pniewy zobacz ›
2017-10-08 CZARNI Wróblewo 1:3 SOKÓŁ Duszniki zobacz ›
2017-10-08 TS GMINY Kamieniec 5:4 PŁOMIEŃ Przyprostynia zobacz ›
2017-10-14 SOKÓŁ Pniewy 7:1 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań zobacz ›
2017-10-14 ORKAN Konarzewo 1:3 SOKÓŁ Rakoniewice zobacz ›
2017-10-14 SPARTA Szamotuły 4:0 POGOŃ Lwówek zobacz ›
2017-10-14 SOKÓŁ Duszniki 4:2 Błękitni WRONKI zobacz ›
2017-10-15 PŁOMIEŃ Przyprostynia 2:0 SPÓJNIA Strykowo zobacz ›
2017-10-15 OBRA Zb±szyń 3:2 TS GMINY Kamieniec zobacz ›
2017-10-15 KS Lipno Stęszew 3:3 CZARNI Wróblewo relacja ›
10  2017-10-21 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 4:2 CZARNI Wróblewo zobacz ›
10  2017-10-21 Błękitni WRONKI 3:0 KS Lipno Stęszew relacja ›
10  2017-10-21 TS GMINY Kamieniec 3:2 SOKÓŁ Duszniki zobacz ›
10  2017-10-21 POGOŃ Lwówek 2:1 PŁOMIEŃ Przyprostynia zobacz ›
10  2017-10-21 SOKÓŁ Rakoniewice 0:2 SPARTA Szamotuły zobacz ›
10  2017-10-21 SOKÓŁ Pniewy 2:1 ORKAN Konarzewo zobacz ›
10  2017-10-22 SPÓJNIA Strykowo 0:3 OBRA Zb±szyń zobacz ›
11  2017-10-28 ORKAN Konarzewo 2:0 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań zobacz ›
11  2017-10-28 SPARTA Szamotuły 2:3 SOKÓŁ Pniewy zobacz ›
11  2017-10-28 SOKÓŁ Duszniki 1:1 SPÓJNIA Strykowo zobacz ›
11  2017-10-29 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1:3 SOKÓŁ Rakoniewice zobacz ›
11  2017-10-29 OBRA Zb±szyń 0:9 POGOŃ Lwówek zobacz ›
11  2017-10-29 KS Lipno Stęszew 4:0 TS GMINY Kamieniec relacja ›
11  2017-10-29 CZARNI Wróblewo 2:4 Błękitni WRONKI zobacz ›
12  2017-11-04 TS GMINY Kamieniec 4:2 CZARNI Wróblewo zobacz ›
12  2017-11-04 POGOŃ Lwówek 2:2 SOKÓŁ Duszniki zobacz ›
12  2017-11-04 SOKÓŁ Rakoniewice 1:2 OBRA Zb±szyń zobacz ›
12  2017-11-04 SOKÓŁ Pniewy 5:1 PŁOMIEŃ Przyprostynia zobacz ›
12  2017-11-04 ORKAN Konarzewo 3:1 SPARTA Szamotuły zobacz ›
12  2017-11-05 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 4:1 Błękitni WRONKI zobacz ›
12  2017-11-05 SPÓJNIA Strykowo 0:5 KS Lipno Stęszew relacja ›
13  2017-11-11 SPARTA Szamotuły 0:1 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań zobacz ›
13  2017-11-11 PŁOMIEŃ Przyprostynia 2:2 ORKAN Konarzewo zobacz ›
13  2017-11-11 OBRA Zb±szyń 3:3 SOKÓŁ Pniewy zobacz ›
13  2017-11-11 SOKÓŁ Duszniki 1:3 SOKÓŁ Rakoniewice zobacz ›
13  2017-11-11 CZARNI Wróblewo 3:0 SPÓJNIA Strykowo zobacz ›
13  2017-11-11 Błękitni WRONKI 8:0 TS GMINY Kamieniec zobacz ›
13  2017-11-12 KS Lipno Stęszew 1:4 POGOŃ Lwówek relacja ›
14  2018-03-24 Błękitni WRONKI SPÓJNIA Strykowo 17:00
14  2018-03-24 SOKÓŁ Duszniki SOKÓŁ Pniewy 17:00
14  2018-03-24 PŁOMIEŃ Przyprostynia SPARTA Szamotuły 17:00
14  2018-03-24 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań TS GMINY Kamieniec 17:00
14  2018-03-24 CZARNI Wróblewo POGOŃ Lwówek 16:00
14  2018-03-24 OBRA Zb±szyń ORKAN Konarzewo 16:00
14  2018-03-31 KS Lipno Stęszew SOKÓŁ Rakoniewice 16:00
15  2018-03-31 SPARTA Szamotuły OBRA Zb±szyń 17:00
15  2018-03-31 ORKAN Konarzewo SOKÓŁ Duszniki 15:00
15  2018-03-31 SOKÓŁ Rakoniewice CZARNI Wróblewo 16:00
15  2018-03-31 POGOŃ Lwówek Błękitni WRONKI 17:00
15  2018-03-31 SPÓJNIA Strykowo TS GMINY Kamieniec 14:00
15  2018-03-31 PŁOMIEŃ Przyprostynia AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 15:30
15  2018-04-07 SOKÓŁ Pniewy KS Lipno Stęszew 16:00
16  2018-04-07 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań SPÓJNIA Strykowo 17:00
16  2018-04-07 TS GMINY Kamieniec POGOŃ Lwówek 16:00
16  2018-04-07 Błękitni WRONKI SOKÓŁ Rakoniewice 16:00
16  2018-04-07 SOKÓŁ Pniewy CZARNI Wróblewo 16:00
16  2018-04-07 KS Lipno Stęszew ORKAN Konarzewo 15:00
16  2018-04-07 SPARTA Szamotuły SOKÓŁ Duszniki 15:00
16  2018-04-07 OBRA Zb±szyń PŁOMIEŃ Przyprostynia 16:00
17  OBRA Zb±szyń AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 16:00
17  PŁOMIEŃ Przyprostynia SOKÓŁ Duszniki 16:00
17  SPARTA Szamotuły KS Lipno Stęszew 16:00
17  ORKAN Konarzewo CZARNI Wróblewo 16:00
17  SOKÓŁ Pniewy Błękitni WRONKI 00:00
17  SOKÓŁ Rakoniewice TS GMINY Kamieniec 14:00
17  POGOŃ Lwówek SPÓJNIA Strykowo 17:00
18  AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań POGOŃ Lwówek 16:00
18  SPÓJNIA Strykowo SOKÓŁ Rakoniewice 16:00
18  TS GMINY Kamieniec SOKÓŁ Pniewy 12:00
18  Błękitni WRONKI ORKAN Konarzewo 16:00
18  CZARNI Wróblewo SPARTA Szamotuły 16:00
18  KS Lipno Stęszew PŁOMIEŃ Przyprostynia 16:00
18  SOKÓŁ Duszniki OBRA Zb±szyń 17:00
19  SOKÓŁ Duszniki AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 15:30
19  OBRA Zb±szyń KS Lipno Stęszew 16:00
19  PŁOMIEŃ Przyprostynia CZARNI Wróblewo 16:00
19  SPARTA Szamotuły Błękitni WRONKI 17:00
19  ORKAN Konarzewo TS GMINY Kamieniec 16:00
19  SOKÓŁ Pniewy SPÓJNIA Strykowo 16:00
19  SOKÓŁ Rakoniewice POGOŃ Lwówek 16:00
20  AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań SOKÓŁ Rakoniewice 15:30
20  KS Lipno Stęszew SOKÓŁ Duszniki 16:00
20  POGOŃ Lwówek SOKÓŁ Pniewy 16:00
20  SPÓJNIA Strykowo ORKAN Konarzewo 13:30
20  TS GMINY Kamieniec SPARTA Szamotuły 16:00
20  Błękitni WRONKI PŁOMIEŃ Przyprostynia 16:00
20  CZARNI Wróblewo OBRA Zb±szyń 16:00
21  KS Lipno Stęszew AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 15:30
21  SOKÓŁ Duszniki CZARNI Wróblewo 15:00
21  OBRA Zb±szyń Błękitni WRONKI 15:30
21  PŁOMIEŃ Przyprostynia TS GMINY Kamieniec 16:00
21  SPARTA Szamotuły SPÓJNIA Strykowo 16:00
21  ORKAN Konarzewo POGOŃ Lwówek 16:00
21  SOKÓŁ Pniewy SOKÓŁ Rakoniewice 16:00
22  AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań SOKÓŁ Pniewy 11:00
22  SOKÓŁ Rakoniewice ORKAN Konarzewo 16:00
22  POGOŃ Lwówek SPARTA Szamotuły 16:00
22  SPÓJNIA Strykowo PŁOMIEŃ Przyprostynia 15:30
22  TS GMINY Kamieniec OBRA Zb±szyń 15:30
22  Błękitni WRONKI SOKÓŁ Duszniki 15:00
22  CZARNI Wróblewo KS Lipno Stęszew 15:00
23  CZARNI Wróblewo AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 15:30
23  KS Lipno Stęszew Błękitni WRONKI 15:00
23  SOKÓŁ Duszniki TS GMINY Kamieniec 15:00
23  OBRA Zb±szyń SPÓJNIA Strykowo 15:30
23  PŁOMIEŃ Przyprostynia POGOŃ Lwówek 16:00
23  SPARTA Szamotuły SOKÓŁ Rakoniewice 15:00
23  ORKAN Konarzewo SOKÓŁ Pniewy 15:00
24  AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań ORKAN Konarzewo 15:00
24  SOKÓŁ Pniewy SPARTA Szamotuły 15:00
24  SOKÓŁ Rakoniewice PŁOMIEŃ Przyprostynia 14:00
24  POGOŃ Lwówek OBRA Zb±szyń 14:00
24  SPÓJNIA Strykowo SOKÓŁ Duszniki 15:00
24  TS GMINY Kamieniec KS Lipno Stęszew 14:00
24  Błękitni WRONKI CZARNI Wróblewo 14:00
25  Błękitni WRONKI AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 16:00
25  CZARNI Wróblewo TS GMINY Kamieniec 13:30
25  KS Lipno Stęszew SPÓJNIA Strykowo 14:30
25  SOKÓŁ Duszniki POGOŃ Lwówek 14:00
25  OBRA Zb±szyń SOKÓŁ Rakoniewice 14:00
25  PŁOMIEŃ Przyprostynia SOKÓŁ Pniewy 14:00
25  SPARTA Szamotuły ORKAN Konarzewo 14:00
26  AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań SPARTA Szamotuły 13:00
26  ORKAN Konarzewo PŁOMIEŃ Przyprostynia 14:00
26  SOKÓŁ Pniewy OBRA Zb±szyń 13:30
26  SOKÓŁ Rakoniewice SOKÓŁ Duszniki 14:00
26  POGOŃ Lwówek KS Lipno Stęszew 14:00
26  SPÓJNIA Strykowo CZARNI Wróblewo 13:00
26  TS GMINY Kamieniec Błękitni WRONKI 13:00

Najbliższe spotkanie

KS Lipno StęszewSOKÓŁ Rakoniewice
KS Lipno Stęszew   SOKÓŁ Rakoniewice
2018-03-31, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Błękitni WRONKI - SPÓJNIA Strykowo
SOKÓŁ Duszniki - SOKÓŁ Pniewy
PŁOMIEŃ Przyprostynia - SPARTA Szamotuły
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - TS GMINY Kamieniec
CZARNI Wróblewo - POGOŃ Lwówek
KS Lipno Stęszew - SOKÓŁ Rakoniewice
OBRA Zb±szyń - ORKAN Konarzewo

Ostatnie spotkanie

KS Lipno StęszewPOGOŃ Lwówek
KS Lipno Stęszew 1:4 POGOŃ Lwówek
2017-11-12, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
SPARTA Szamotuły 0:1 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań
PŁOMIEŃ Przyprostynia 2:2 ORKAN Konarzewo
OBRA Zb±szyń 3:3 SOKÓŁ Pniewy
SOKÓŁ Duszniki 1:3 SOKÓŁ Rakoniewice
KS Lipno Stęszew 1:4 POGOŃ Lwówek
CZARNI Wróblewo 3:0 SPÓJNIA Strykowo
Błękitni WRONKI 8:0 TS GMINY Kamieniec

Najnowszy film

K.S Lipno Stęszew - Tornado Trzebaw(1)

Statystyki drużyny

Facebook i nk

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.